O Firmie

Versatilis jest certyfikowaną agencją zatrudnienia specjalizującą się w kompleksowych usługach w zakresie:

  • outsourcingu personalnego oraz
  • podwykonawstwa

na bazie pracowników z Europy Wschodniej.

W ramach usługi outsourcingu personalnego rekrutujemy i delegujemy do pracy u naszych Klientów pracowników z Ukrainy, Mołdawii, Białorusi oraz Gruzji.

W zależności od potrzeb Klienta możemy również odpowiadać za podwykonawstwo wskazanych obszarów prac.

Nasza oferta skierowana jest, w głównej mierze, do przedsiębiorstw pragnących zoptymalizować koszty zatrudnienia oraz do Klientów, którym lokalny rynek pracy nie jest w stanie dostarczyć odpowiedniej liczby pracowników lub też pracowników o wymaganych kompetencjach.

Dzięki rozbudowanej sieci partnerów w Europie Wschodniej jesteśmy w stanie zrekrutować i zatrudnić pracowników dowolnej specjalizacji w ich krajach ojczystych i sprowadzić do Polski w oparciu o delegowanie oraz umowy eksportowe.

Współpracujemy z wieloma sektorami rynku, specjalizujemy się w szeroko rozumianej branży produkcyjnej oraz budowlanej. Wśród pracowników oddelegowanych do pracy u naszych Klientów znajdą Państwo zarówno prostych pracowników produkcji jak i kowali artystycznych oraz certyfikowanych międzynarodowo spawaczy okrętowych.

Podobnie jak w przypadku leфasingu pracowniczego przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z rekrutacją pracowników i obsługą kadrową, jednak ze względu na bardziej liberalne prawo pracy i dużo korzystniejsze stawki obowiązujące na wschodzie, możemy Państwu zaproponować rozwiązania kadrowe dotychczas niedostępne.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zatrudnienia obcokrajowców, a zarazem najwyższą jakość usług leasingowych w najniższej cenie.